top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

FOTOREPORT: Doga zahrála akusticky v Loučce u Vizovic pro dobrou věc


Vzpomínkový akustický koncert v Loučce u Vizovic nazvaný Legendy legendám proběhl v místním obecním domě 7.května 2024. Zahrály zde kapely Progres 2 a Doga a výtěžek ze vstupného byl věnován na stavbu kaple sv. Jana Pavla II. v obci. Samotný večer byl koncipován jakožto vzpomínka na muzikanty, kteří historicky navštívili obec Loučka a již byli povoláni do "hudebního nebe". Byl to Jiří Schelinger, Karel Kryl, Sváťa Karásek, muzikanti Citronu - Radim Pařízek, Jindřich Kvita, Standa Hranický, zpěvák Argemy Zbyněk "Bobr" Horák a také Zdeněk Černý a Milan Hanák z kapely Titanic.

Koncert obou kapel probíhal v komornější atmosféře, přičemž stejně jako na podzimním turné kapely Doga byla místa pro diváky v sále určena hlavně k sezení. Mnoho z nich se ale nechalo svižnými peckami strhnout i v akustickém podání a trsalo se i ve stoje. Právě z vystoupení kapely Doga přinášíme fotoreport:


Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page