top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

FESTIVALOVÝ SPECIÁL 2021: MARTIN KAPEK - TRAKTOR

První Festivalový speciál po dlouhé koronapauze patří kapele TRAKTOR, jejíž frontman Martin Kapek si s námi popovídal jen pár chvil poté, co slezl z podia Dřevorockfestu. A bylo o čem! Martin nám mimo jiné prozradil spoustu novinek a informací ohledně připravovaného alba, které jistě potěší mnohé fanoušky a dle všeho je na co se těšit.

Rozhovory do Festivalových speciálů jsme se letos rozhodli dávkovat vám po jednotlivých kapelách, přičemž závěrečný souhrn z celého festivalu pak zveřejníme komplet na Youtube. Sledujte musicreport.cz, sdílejte naše příspěvky a další rozhovory budou brzy následovat.


Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page