top of page

Výzva pro fanoušky musicreport.cz

🤟 ČAU LIDI! :D 🤟


Jarní koncertní sezóna je v plném proudu, nezadržitelně se blíží ta festivalová a my v týmu musicreport.cz přemýšlíme, jak naše reporty a videa zdokonalovat a vylepšit. Doba jde dopředu a rádi bychom vylepšili kvalitu našich videí, ale i funkčnost webu. Sbíráme vaše postřehy, ať už z komentářů či z osobních setkání a např. ohledně videí jsme si vědomi různých nedostatků či vad na kráse a rádi bychom je v budoucnu odstranili. Nejsme však ani žádný profi štáb ani si nehrajeme na nějaké Youtubery, kteří by na tom chtěli nějak vydělávat. Děláme to převážně pro vás, pro stejné hudební nadšence , jako jsme my a žádný výdělek nám z toho nejde. Ani to není našim cílem.


Dlouho jsme přemýšleli, zda naše sledující požádat o nějakou formu spolupráce, ale nyní se o to alespoň pokusíme. Víme, že doba je zlá pro všechny, ale abychom mohli tvořit na nějaké lepší úrovni, potřebujeme zkvalitnit vybavení a to zkrátka stojí nějaké finanční prostředky. Provoz webu nám momentálně taky podražil a stojíme i před otázkou, zda v něm pokračovat anebo zůstat jen zde na facebooku.

Pokračovat každopádně chceme, ať už s natáčením, tak i s články, rozhovory, reporty, recenzemi atd. Baví nás to a věříme, že to baví i vás. Každopádně bychom potřebovali nějakou odezvu či formu podpory od těch, pro které to děláme. A nyní právě otázka? Přesunout se na nějakou platformu, která je dostupná jen pro předplatitele??? To bychom asi nechtěli. Chceme, aby obsah byl dostupný pro všechny, tak, jako doposud. Somrovat o prachy nám je taky proti srsti, ale utáhnout to z vlastních kapes taky nejde.

Takže nyní jsme otevřeni vašim názorům a uvítáme jakoukoliv formu podpory. Pokud nám někdo bude chtít přispět nějakej drobák, má možnost tak učinit na číslo účtu: 232019720/0300. Pokud tak učinit nechcete, tak tuhle výzvu ignorujte a prosím ani nekomentujte :) Vybrané prostředky budou použity výhradně na provoz a výbavu musicreport.cz a na dovolenou za to určitě nepojedem :) My budeme vděční za jakoukoliv formu pomoci. Pokud si u nás ve videu nebo na webu někdo bude chtít umístit reklamu své firmy či produktu, uvítáme např. i formu nějakého sponzorského daru. Nebráníme se jakémukoliv nápadu...samozřejmě legálnímu :D

Děláme to už pár let, myslím, že se postupně zdokonalujeme a s přibývajícím věkem už nám záleží i na tom, aby to bylo fakt dobrý. Bez vaší pomoci to ale momentálně asi nepůjde. Rozhodně nekončíme! Naopak, pokud se podaří něco sehnat, rádi obsah i počet videí rozšíříme. Možná, že celá tahle snaha bude marná, ale aspoň jsme to zkusili ...bo kdo nic nedělá, nic nezkazí ;) Když se zadaří, budeme aspoň vědět, že to neděláme zbytečně. Předem děkujeme každému, kdo to dočetl až sem, ještě více těm, kteří se nad tím aspoň trochu zamysleli a úplně nejvíc těm, kteří nás nějakým způsobem podpoří.

Pokud máte jiné nápady, budeme rádi, když nás oslovíte v komentářích, soukromé zprávě nebo na e-mailu: musicreport@email.cz

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:
NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

341131850_615806986715575_8210125174780858514_n.jpg
bottom of page