top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

VIDEOREPORT: Dřevorockfest 2018

Přinášíme vám další videoreport z festivalové sezony 2018. Tentokrát jsme i s kamerou zavítali do Dřevohostic na Přerovsku na XIII. ročník zdejšího jednodenního festivalu s názvem Dřevorockfest. (Report a fotky z festu najdete ZDE!!!) Během něj se nám podařilo vyzpovídat téměř všechny účinkující, a že to byl festival zvučnými jmény opravdu našlapaný, můžete se těšit na zajímavé rozhovory.

V nich jsme se tématicky zaměřili na to, zda i profesionální muzikanti stíhají navštívit festivaly nebo koncerty zahraničních hvězd jako diváci. Mimo jiné nám pak Ondřej Hejma z kapely Žlutý pes prozradil něco o letošním kulatém výročí kapely, s bratry Balkovými jsme probrali nejen novinky v kapele Traktor, ale také jsme malinko zabrousili do její historie, představí se nám nová baskytaristka z kapely Horkýže Slíže a Kuba Ryba z Rybiček 48 nastínil nějaké plány ohledně nového CD a také přidal specifický pohled na vlastní fanynky. Bohužel ani tentokrát se nám nevyhnuly problémy s technikou, kdy nás pozlobil mikrofon a díky tomu jsme přišly o víc jak polovinu skvělého rozhovoru s Tondou Rauerem z kapely Harlej, což nás velmi mrzí. O úvodní část však nepříjdete a v ní alespoň zjistíte, jak Harlej bojuje s únavou při dlouhém koncertním cestování. Do příště snad sjednáme nápravu a fanoušci Harleje spolu s Toníkem nám to doufejme odpustí. V závěru videa můžete také shlédnout, kterak se bude tvářit fontman kapely Morčata na útěku, když ho Bubák pošle do pr*ele no a mimo rozhovorů jsou ve videu samozřejmě i sestřihy z vystoupení všech zmíněných kapel na Dřevorockfestu 2018.

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page