top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Tři sestry hlásají !Svobodu ředkvičkám! a vypouštějí nový klip


Skupina Tři sestry vydává po více jak třech letech nové řadové album. Nazvala ho !Svobodu ředkvičkám!. Na pultech a digitálních službách se objeví v pátek 9. listopadu. Sestry už ovšem v předstihu uvedly video k novinkové písni Háskov.

Album s poněkud tajemným názvem !Svobodu ředkvičkám! obsahuje 13 původních autorských písní, které skupina nahrála v období od června do srpna tohoto roku ve studiích Sono Nouzov.

„Svobodu ředkvičkám je pestré a odvážné album. Jsou zde písně divoké i pro Tři sestry netypické, pomalejší až romantické písně,“ popisuje album zpěvák a výhradní autor vybroušených textů Lou Fanánek Hagen a kapelník Magor se připojuje: „Při vynalézání alba jsme se dobře bavili a všichni cítíme, že se ta radost otiskla do celkového výsledku. Věříme, že nahrávka bude radostně úspěšná podobně jako naše oblíbená Lihová škola umění, která vydání Ředkviček předcházela přesně o 15 let a že z desky zbude přinejmenším pár zelených popěvků, která budeme na koncertech hrát i za dalších 15 let, jako v případě Lihovky!“

Skupina Tři sestry zveřejnila těsně před zahájením turné klip k písni Háskov. „Háskov pojednává o nekonečném boji mužů a žen za osobní štěstí v heterosexuálním vztahu,“ míní Fanánek a Magor dodává: „Je to řezanice o partnerském soužití ovlivněném alkoholem. Téma důvěrně blízké mnohým z nás. Ředkvičky v obrazové složce pro nás osvobozují a rozvolňují nejen genderové, sociální či mainstreamové stereotypy, a proto: !SVOBODU ŘEDKVIČKÁM!“.

S novým albem vyrážejí Tři sestry na turné s názvem 100 Let Punkové Republiky Radegast Tour 2018, kde s nimi vystoupí slovenská punková legenda, skupina Slobodná Európa.

Vidět a hlavně slyšet je můžete:

1. 11. PLZEŇ – DEPO2015

2. 11. MOST – Sportovní hala

3. 11. BENEŠOV – KD Karlov

9. 11 LIBEREC – KD Liberec

10. 11. HAVLÍČKŮV BROD – KD Ostrov

16. 11. KLADNO – KD Sítná

17. 11. DĚČÍN – Společenský dům Střelnice

23. 11. ZLÍN – Masters of Rock Cafe

24. 11. HRADEC KRÁLOVÉ – KD Střelnice

30. 11. PROSTĚJOV – Společenský dům

1. 12. ČESKÉ BUDĚJOVICE – KD Vltava

Křest nového alba „Svobodu ředkvičkám!“ proběhne na velkém vánočním koncertu v Malé sportovní hale v Praze 22.12.2018!!!

コメント


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page