top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Tři sestry vyrážejí na turné se spřízněnými kapelami


Tři sestry vyrážejí, jak se již stalo dobrým zvykem, na podzimní turné! To letošní nese název SUDOVÁ PŘITAŽLIVOST II 2022. Spřízněné kapely však mají nabité diáře, a tak se muselo přistoupit k netradičnímu pojetí koncertní šňůry. Tři sestry tedy vyrazí do kulturáků a hal hned se třemi spřátelenými soubory, které si během turné předají pomyslný štafetový kolík!

Takové turné bylo třeba důkladně naplánovat. Nyní je však již zcela jasné, kde který soubor společně rozzáří jak reflektory nad pódiem, tak tváře fanoušků pod ním.

Jak již název napovídá, toto výjimečné turné nenechá jednu pípu suchou a fanouškům tak nabídne skvělý hudební zážitek, o který se postará propojení čtyř českých hudebních skupin.

Program 12ti koncertů tour je tak ojedinělý a neobvykle pestrý. Jednotlivé koncerty tour vám nabídnou čtyři hodiny živé hudby, v podání Tří sester a spřízněných skupin Harlej nebo Trautenberk nebo Alkehol. Sály tak rozezní léty prověřené hity, doplněné o vzájemné hostování a nějakou tu společnou hospodskou písníčku.

Alkehol: „Po letních festivalech jsme opět v excelentní formě! Připravili jsme si pro vás repertoár složený z těch nejlepších pecek, které naše bohatá „písňografie“ nabízí. O tom vás ale moc rádi přesvědčíme osobně!"

Harlej: „Na společné turné se Sestrama se těšíme už dlouho, původně jsme měli spolu vyrazit na podzim 2020, ale to kvůli omezením nevyšlo, takže to vyjde teď. Máme v Harleji Sestry rádi, takže se těšíme na prima koncertní mejdan. Doufáme, že přijde řada i na společný duet Tomáše se Supicí, která nám výborně zahostovala na našem posledním CD.“

Trautenberk: „Kdo je králem Šumavy? To je ta otázka, která nás trápí. Lou Fanánek Hagen ze Tří sester nebo Trautenberk??!! Krkonoše jsou jasný, ale Šumava?? Pro odpověď si přijďte na společné vystoupení těchto souborů v rámci společného turníčka Sudová přitažlivost, čeládko zvědavá.“

Tři sestry: „Není nad to mít na pódiu parťáky, se kterými začíná večírek již při zvukovce. Na naše společné hraní máme plno krásných vzpomínek, takže víme, do čeho jdeme a nemůžeme se dočkat! Těšte se na naše "best of", několik překvapení a hlavně – na oslavu z osobních setkání a čiré radosti z pití a koncertování."

MÍSTA KONÁNÍ - SUDOVÁ PŘITAŽLIVOST TOUR II 2022:

4. 11. Č.BUDĚJOVICE – KD Vltava – TŘI SESTRY + ALKEHOL

5. 11. LNÁŘE – Kulturní dům – TŘI SESTRY + ALKEHOL

12. 11. JIN. HRADEC – KC Jitka – TŘI SESTRY + TRAUTENBERK

16. 11. KLADNO – Kulturní dům Sítná – TŘI SESTRY + TRAUTENBERK

18. 11. PRÁČE – Kulturní dům – TŘI SESTRY + TRAUTENBERK

19. 11. PROSTĚJOV – Společenský dům – TŘI SESTRY + TRAUTENBERK

25. 11. HAVL. BROD – KD Ostrov - TŘI SESTRY + HARLEJ

26. 11. KRÁLÍKY – Kulturní dům – TŘI SESTRY + HARLEJ + TRAUTENBERK

1. 12. LIBEREC – Kulturní dům – TŘI SESTRY + HARLEJ

3. 12. PŘÍBRAM – SPORTOVNÍ HALA – TŘI SESTRY + HARLEJ

9. 12. OSTRAVA – TATRAN ARÉNA – TŘI SESTRY + HARLEJ

10. 12. ZLÍN – DATART ARÉNA – TŘI SESTRY + HARLEJ

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page