top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Kultovní album skupiny TÖRR Kladivo na čarodějnice vychází po 30 letech v reedici.


Kultovní album skupiny Törr Kladivo na čarodějnice z roku 1993 vychází na CD a LP v limitované reedici po remasteringu a s atraktivními bonusy a poprvé je k dispozici i na digitálních službách.

Kladivo na čarodějnice vydala skupina TÖRR jako svoje čtvrté studiové album. Bylo nahráno jako prequel z let 1986 až 1989 a obsahuje její ranný repertoár. Za uplynulých třicet let se v historii československého metalu stalo kultovní sběratelskou raritou.

„V září roku 1986 jsme se dali dohromady s Otou Herešem a Milanem Hávou a během jednoho měsíce napsali písničky pro první demo Witchhammer, které bylo znovu studiově nahráno v roce 1993 pro vydavatelství Monitor. Tenkrát bych neuvěřil, že se bude ještě po více jak třiceti letech reedovat a lidé ho budou chtít slyšet. Chemie, kouzlo, magie a štěstí,“ tak komentuje nové vydání původní člen Törr, baskytarista Vlastimil Henych, a Ota Hereš, zakladatel skupiny, doplňuje: „Je pravda, že skladby byly tenkrát napsaný rychle, protože jsme byli nabitý energií a chutí dělat právě tuhle hudbu. Je skvělý, že se teď znovu objeví na vinylech a CD“.

Limitovaná reedice alba Kladivo na čarodějnice má nyní výpravnější podobu. Nahrávka prošla analogovým remasteringem a booklet byl obohacen o dobové fotografie a reprodukci unikátního prvního plakátu skupiny z roku 1987. Vinyl vychází na 180 g LP se splatter efektem.


Album Kladivo na čarodějnice na digitálních službách: https://WMCZ.lnk.to/TRRKNC

Commentaires


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page