top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

ŠKWOR vyráží na unplugged turné a vydává LP reedici debutu Vyhlašuju boj


Že je kapela Škwor pořádně rozjetá rocková mašina se moc dobře ví. Populární čtveřice to průběžně dokazuje od zvuku po světla do posledního detailu vychytanými koncerty a jistě to dosvědčí i ti, kteří navštívili některé z mnoha letních vystoupení. Teď ale nastal po třech letech opět čas na sérii komornějších, intimnějších a o to exkluzivnějších vystoupení! Ano, tušíte správně – Škwor vyráží 28. 10. na speciální Unplugged Tour 2022 o 12ti zastávkách, v jehož rámci uslyšíte oblíbené pecky tak, jak je obvykle neslýcháte. Společně s kapelou můžete navíc také oslavit 20. výročí vydání debutu Vyhlašuju boj, který 4. 11. vychází poprvé na LP v novém zvukovém remasteringu.

„Uplynuly tři roky a my vás s obrovskou radostí zveme na druhé pokračování veleúspěšné akustické tour. Koncerty budou opět situovány do menších prostor, sice s omezenou kapacitou, ale o to větší atmosférou. Uslyšíte výběr toho nejlepšího ve speciálních akustických úpravách a s použitím klasických nástrojů to bude opět parádní jízda!,“ láká kapela na akustickou šňůru, během níž ji doprovodí hosté, kteří absolvovali i předchozí unplugged tour.

V setlistu samozřejmě nebude chybět veleúspěšná balada Síla starejch vín, která na YouTube atakuje hranici 65 miliónů zhlédnutí a Škwor se s ní představil v aktuálním dílu televizní show 7 pádů Honzy Dědka. Fanoušci se ale mohou těšit i na několik skladeb ze zatím poslední řadovky Tváře smutnejch hrdinů (2020), za niž byla skupina oceněna Zlatou i Platinovou deskou Supraphonu a určitě dojde i na nějaké to ohlédnutí za debutem Vyhlašuju boj.

Album, kterým těžkotonážní pražský kvartet začal svou veleúspěšnou kariéru, poprvé vyšlo v úplném závěru roku 2002 a má po dvaceti letech statut skutečného kultu. Produkce Aleše Brichty, nekompromisní texty frontmana Petra Hrdličky a schopnost kapely jít po melodičnosti s moderním rockovým zvukem tehdy položily základní kámen pro úspěch dalších alb v bohaté diskografii kapely a odstartovaly více než dvacetiletou cestu z undergroundových klubů až k vyprodaným halám včetně té největší.

„Když jsme uvažovali, jaké další album by se po desce Sliby & Lži mělo dočkat vinylové reedice, Vyhlašuju boj bylo i s ohledem na letošní dvacáté výročí prvního vydání jasnou volbou. Věříme, že i díky novému remasteru bude tohle elpíčko pro řadu fanoušků skutečnou libůstkou,“ dodávají k reedici Škwor.

Vstupenky (kromě již vyprodaných koncertů 16. 11. v Praze a 18. 11. v Krnově) pořídíte v předprodeji sítě Tickestream. Pro více aktualit nejen z turné ale i dalšího dění okolo kapely sledujte sociální sítě Škwor, tedy Facebook a Instagram.


ŠKWOR UNPLUGGED TOUR 2022


28. 10., Prostějov – KD

29. 10., Brno – Fléda

04. 11., Hodonín – KD

11. 11., Hradec Králové – Denoche

12. 11., Plzeň – DEPO 2015

14. 11., Praha – Lucerna Music Bar

16. 11., Praha – Lucerna Music Bar (vyprodáno)

18. 11., Krnov – Kofola Music Club (vyprodáno)

19. 11., Žďár nad Sázavou – KD

25. 11., Jindřichův Hradec – KD

26. 11., Liberec – KC Jitka

02. 12., Trutnov - UFFO

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page