top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Silvestrovský speciál 2019

Stejně jako televize a jiní videotvůrci, i my přicházíme na Silvestra se sestřihem trapností, veselých hlášek a nepovedených záběrů, které jsme během uplynulého roku nasbírali. Snad se budete u jeho sledování dobře bavit, jako my u jeho vytváření. Muzikantům, kteří se ve videu vyskytují se předem omlouváme :-)

Příznivcům našeho webu přejeme do nového roku 2020 jen to nejlepší, fanouškům spoustu vydařených koncertů, festivalů a hezkých chvil strávených nejen s muzikou, kapelám mnoho úspěchů a nám všem hlavně pevné zdraví. Ať je ten následující rok lepší, než ten uplynulý.

Děkujeme za přízeň a budeme rádi, když nám ji zachováte i nadále.

Commenti


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page