top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Pestrou hudební přehlídku přineslo Kácení máje na Florii v Kroměříži


Druhý ročník hudebního festivalu pod názvem Kácení máje proběhl na kroměřížském výstavišti Floria v sobotu 3.června. Program nabídl pestrou přehlídku interpretů z různých hudebních žánrů a na své si tak přišli rockeři, příznivci tanečních rytmů, popu anebo i rapu. K dokonalosti se přidalo rovněž ideální letní počasí bez mráčku a k tomu bohatá nabídka občerstvení v místě konání. Festival zahájil svým vystoupením slovenský popový zpěvák Adam Ďurica, kterého na podiu později vystřídala jeho krajanka, sympatická mladá zpěvačka Kristina. Ačkoliv jsou její hity z radia známé spíše v disko podobě, přivezla do Kroměříže i svou plnohodnotnou kapelu, která dala těmto písním zase úplně jiný nádech. Její vystoupení bylo celkem zajímavým zpestřením neboť v okolí zase tak často nevystupuje a její fanoušci tak konečně měli příležitost spatřit ji živě i u nás.

Následující Arakain však všem přítomným předvedl, jak se tvrdí muzika a vyrukoval s metalovou show v duchu svých starších thrashových alb, ke kterým jel na jaře vzpomínkové turné a v podobném duchu hodlá nejspíš pokračovat i na letních akcích, což ocení především skalní fanoušci této kapely. Zklidnění přišlo opět s další mladou nadějnou zpěvačkou, jejíž hlas už však nyní patří k tomu nejlepšímu na tuzemské scéně. Řeč je o první české Superstar Anetě Langerové, kterou však jako mnoho jiných úspěch v této soutěži nijak nesemlel a stále si drží svou tvář a směr. Na Anetě byla viditelně znát upřímná radost z hudby a z živého koncertování, kterou jistě muselo nasát i publikum pod podiem a její vystoupení při západu slunce tak mělo velmi příjemnou atmosféru.

Velkým překvapením a pomyslnou třešničkou na dortu však byl závěrečný koncert kapely Portless, doprovázené černošským rapperem Henrym D. Seskupení bylo fanouškům dříve jistě více známo pod názvem Support Lesbiens, ovšem po vnitřních neshodách a rozdělení museli zbývající členové okolo zpěváka Kryštofa Michala převzít nové jméno. Mohli jsme však slyšet notoricky známé hity v originálním znění. Portless už ale vystupují i s vlastní novou tvorbou, kde hostuje již zmíněný Henry D. a nutno říct, že tyhle písně kombinující rap, melodický zpěv a tvrdé rockové kytary měly v sobě natolik energie, že dokázaly v závěru večera rozskákat a rozhýbat snad všechny přítomné. Ti, co zůstali až do konce je proto právem označovali za překvapující vrchol programu.

FOTOGALERIE Z AKCE ZDE!!!

nebo na Facebooku

Commentaires


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

bottom of page