top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Skupina Harlej potřetí vyprodala Lucernu a převzala Zlatou desku


Skupině Harlej se třetí podzim po sobě podařilo vyprodat Velký sál pražské Lucerny. V průběhu sobotního večera navíc převzala Zlatou desku za prodej alba Harlejland, zavzpomínala na nedávno zesnulého Vláďu Šafránka a přivítala vzácného hosta.

Harlej, který letos na jaře vydal záznam ze svého loňského vystoupení v Lucerně, se vrátil na místo činu. Celý koncert doprovázel jeho hity sborový zpěv narvaného sálu. Tonda Rauer, Tomáš Hrbáček, Martin Kolinss, Milan Hoffman a Libor Fanta během večera zavzpomínali na svého bývalého kolegu, zakládajícího člena skupiny, zpěváka Vláďu Šafránka, který před měsícem po těžké nemoci zemřel. „Jeho“ píseň Odcházím zazpívala s Tomášem Hrbáčkem Petra Janů, která byla hostem večera.

Dále si spolu dali ještě duet Jedeme dál. Jako další host vystoupil Ota Hereš z Alkeholu s písní Abstinent. Bouřící Lucerna si vymohla nad plán ještě dva přídavky, které koncert protáhly na bezmála tři hodiny.

Harlej patří k nejoblíbenějším domácím rockovým skupinám. Svoji historii píše od roku 1995. V roce 2006 vystřídal Vláďu Šafránka na pozici zpěváka Tomáš Hrbáček. Poslední studiové album vydal vloni na jaře pod titulem Hodný holky zlý kluky chtěj.

Foto: Petr Chán, Kateřina Králová

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

bottom of page