top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Harlej počtvrté v Lucerně, tentokrát v čase vánočním a poprvé s hosty Hanz´s Fuckers


Skupina Harlej se 20. prosince 2022 po třech předchozích vyprodaných koncertech v Lucerně opět vrací do tohoto magického pražského sálu, tentokrát těsně před Vánocemi a poprvé si sem se sebou bere i hudební hosty.


Poprvé v Lucerně vystoupila samostatně v roce 2015 během výročního turné ke 20 letům existence a následně ještě letech 2017 a 2018.

Lucerna je kouzelný místo a myslím, že každej muzikant si tam rád zahraje. Kdysi jsem chodil do Lucerny na vánoční koncerty interpretů, který jsem poslouchal, a jsem rád, že tam letos můžeme udělat vánoční koncert s Harlejem. Uděláme všechno pro to, abychom si koncert užili jak my, tak samozřejmě hlavně naši fandové,“ říká kytarista Tonda Rauer.

V průběhu večera Harlej převezme od vydavatelství Warner Music platinovou desku za prodej alba Smutku dávám sbohem. Na koncertě zaznějí i písně z alba Na prodej, které aktuálně vychází v reedici na LP i jako CD s bonusovým DVD, obsahujícím prozatím poslední vystoupení Harleje v Lucerně v roce 2018.

Ve vánoční čas nesmí chybět svařák. Ten svůj kapela naservíruje s radostí. „Svařák patří k Vánocům a patří samozřejmě i k Harleji, takže v Lucerně určitě zazní! Na ten tekutej si ale budou muset fanoušci zajít cestou na koncert do stánku, stejně jako to možná uděláme i my,“ poznamenává s šibalským úsměvem Tonda Rauer.


Jako host večera se představí skupina Hanz´s Fuckers, která Harlej doprovázela již na několika turné. „Jsme moc rádi, že volba padla právě na nás. Je to pro nás obrovská pocta a čest, protože se tam jen tak někdo nedostane, ten sál je opravdu magické místo. Do Lucerny se chodí na koncerty prostě pouze na velké věci. S kapelou Harlej máme speciální vztah. Cítíme z nich, že nás respektují jako kapelu, jako muzikanty, protože jen tak někoho by si asi nevzali na triko na tak významnou událost, ať už je člověk kamarád nebo ne. Sedíme si a máme z toho radost a moc se těšíme. Bude to velká jízda a doufejme, že i milník pro naši kapelu, " udává k tomu za kapelu Hanz´s Fuckers basák AleK. Jejich poslední album s názvem Made In Bohemia vyšlo v roce 2021 a kromě příprav na tento velký koncert se v současnosti kapela zabývá i tvorbou dalších nových písniček.


Předrprodej vstupenek do Lucerny stále běží v síti Ticketstream.


Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page