top of page

Rockeři GATE Crasher novinkou “Předsevzetí” lákají na podzimní turné


“Nebo si dám, je to jen den, tak začnem zítra...” zní v úvodu vtipně laděné novinky brňáků GATE Crasher. Ta je již třetím novým singlem, který moravská parta letos nadělila svým fanouškům.


Skladba “Předsevzetí” přichází na svět dva měsíce po předchozích (nutno říci velmi úspěšných) singlech “Jako vlci” a “Těžkej svět” a doplňuje tak smršť novinek, které z tábora GATE Crasher letos přicházejí. Zároveň láká na blížící se podzimní TOTO Tour, na které se kapela již v polovině října vydá společně s teplickými Motorband.


“Předsevzetí je taková novoroční písnička. Rozhodli jsme se ji vypustit až teď na podzim, s blížícím se koncem roku, protože to bude přesně to období, kdy je tohle téma nejvíc aktuální. Po Novým roce jsme všichni namotivovaní, ale v květnu už si půlka z nás ani nevzpomene, co že jsme to chtěli dodržet.” směje se frontman Ondra.


“A kdo si chce udělat přípravu na novoroční sliby, nejlíp udělá, když se za náma staví na některej z koncertů podzimní šňůry. Může si poslechnout, jak to s těmi předsevzetími je a u panáčka pak můžeme probrat detoxikační plány na příští rok.” doplňuje basák Macek.

Podzimní TOTO Tour startuje 14.10. v Libotenicích u Litoměřic a čítá celkem deset zastávek napříč Českou Republikou. Zakončení je plánováno na 10.12. V Brně. Podrobné informace najdete na webu gatecrasher.cz.14.10. Libotenice u Litoměřic

15.10. Zliv u Českých Budějovic

28.10. Olomouc

29.10. Vyškov

11.11. Teplice

12.11. Jablonec nad Nisou

25.11. Dolní Benešov

26.11. Brumov-Bylnice

09.12. Praha

10.12. Brno


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:
NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

341131850_615806986715575_8210125174780858514_n.jpg
bottom of page