top of page

Rockeři GATE Crasher servírují “mrazení”


Brněnská parta GATE Crasher po třech letech přichází s novinkou v podobě páté řadovky “mrazení”. Deska přináší 8 zbrusu nových skladeb a mrazit vás u ní rozhodně bude!

“mrazení” oficiálně spatřilo světlo světa 18.10., kdy kapela desku pokřtila na velkolepém koncertě v brněnském Sonu a o den později v pražském Paláci Akropolis. Kmotry desky se stali Jaroslav Albert Kronek (ex Kern, Alband, Hrubín) a Marta Jandová (Die Happy). Jedná se již o pátý řadový počin GATE Crasher, přesně tři roky po předchozí placce #nevynechas. Pokud tedy nepočítáme povedenou výběrovku 10 LET (2017), kterou GATE Crasher bilancovali dosavadní působení a oslavili 10 let existence.

Novinka “mrazení” nabízí celkem 8 pecek. Dvě z nich (Bestie a Čas se začít bát) kapela poslala do světa už na jaře letošního roku jako návnadu na podzimní počin. Deska vznikala ve spolupráci hned několika studií. Nahrávání vokálů se ujalo Neuro Impulse Sound Studio, které stojí za předchozí deskou #nevynechas, míchání a mastering byl svěřen studiu Shaark, se kterým kapela také již v minulosti spolupracovala.

“Písničky na “mrazení” jsme vybírali asi z 20 nápadů, který jsme nastřádali během posledních dvou let.” popisuje vznik materiálu zpěvák Ondra. “U nás je to pokaždý stejný. Vždycky máme spoustu nápadů, ale k výsledku nás donutí vždycky až termín. Tehdy všichni začneme naplno makat. Bez termínu by to u nás asi nedopadlo:-D” doplňuje basák Macek.

Všechny písně jsou opět vybaveny výhradně českými texty, stejně jako na posledních dvou deskách. Zajímavostí je skladba Laaaska, ve které se hlavního zpěvu ujal basák Macek, který měl až doposud na starosti hlavně doprovodné vokály. Máme se rozhodně na co těšit.

Na nové skladby si můžete užít i naživo na některém z koncertů právě probíhajícího #mrazeni tour, které kapela hned po vydání desky odstartovala. Termíny koncertů a možnosti, kde “mrazení” sehnat se dozvíte na webovkách gatecrasher.cz

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:
NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

341131850_615806986715575_8210125174780858514_n.jpg
bottom of page