top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

FESTIVALOVÝ SPECIÁL: Slavnosti piva pod komínem 2023

Se začátkem nového školního roku se pomalu blíží i konec venkovní festivalové sezony. Začneme proto pomalu rekapitulovat a to jak jinak, než pomocí našich FESTIVALOVÝCH SPECIÁLŮ, ve kterých se vám snažíme přiblížit atmosféru některých vydařených hudebních akcí. Dnes se podíváme na Slavnosti piva pod komínem 2023 do Záhlinic, které opět probíhaly ve třech dnech a byly opět nabité skvělými kapelami. Tomu odpovídá i délka našeho prvního letošního videodokumentu, který trvá lehce přes hodinu. Vťesnat natočený materiál ze třídenního festivalu do párminutové reportáže tak, abychom divákům více přiblížili atmosféru zkrátka úplně nešlo. Ale snad stopáž nebude na škodu a kdo na místě byl, rád při shlédnutí videa zavzpomíná.

V reportu najdete koncertní záběry většiny hlavních hvězd a rozhovory s kapelami jako např. Doga, Trautenberk, Traktor, Metalinda, Forrest Jump, Dark Gamballe, vyzpovídali jsme i Miro Šmajdu s Terrapií, moderátora Tomáše Krause a další. Nemohli jsme vynechat samozřejmě ani vás, fanoušky, na které jsme se tentokrát zaměřili o něco více. Pojali jsme to letos trochu víc uvolněně, tak doufáme, že se při sledování videa i pobavíte a dozvíte se snad i několik novinek od zpovídaných interpretů.

Přejeme hezkou zábavu a pokud se vám to bude líbit, budeme rádi za sdílení a taková ty další klasická gesta na sociálech :-)


Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page