top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

FESTIVALOVÝ SPECIÁL: Dřevorockfest 2019

Máme za sebou další vydařený rockový festival letní sezony 2019. Tentokrát jsme navštívili dřevohostický Dřevorockfest (report a fotky zde), kde byl hudební program opravdu nabitý a náročný fanoušek českých kapel během celého dne pomalu ani nemohl odejít od podia. Nezastavili jsme se ani my, abychom vám pomocí následujícího videoreportu mohli přiblížit zdejší skvělou atmosféru a natočit i nějaké rozhovory s vystupujícími muzikanty.

Tématicky jsme se pokusili v tomto dílu Festivalového speciálu zabrousit tak trochu i do zákulisí českých kapel a zaměřili jsme se na jejich cestování po republice. Muzikanti totiž kromě koncertování tráví většinu času v dodávkách na silnicích a tak jsme se některých na toto zeptali. Izzi z kapely Doga nám např. představil zbrusu nové kapelní Dogabusy, Honza Toužimský ukáže svoji mašinu Harley Davidson a něco o cestování kapely Traktor prozradil i basák Karel Ferda. Pohovořila s námi i Lucie Bílá, která zde vystoupila s kapelou Arakain, novinky z tábora Krucipüsk nám prozradí jejich frontman Tomáš Hajíček a k veselému rozhovoru přisedl i showman Vilém Čok. Prostor dostane i méně známá regionální kapela Tchoři a těšit se můžete samozřejmě i na hudební sestřihy zmíněných účinkujících z Dřevorockfestu, kde nebudou chybět ani maskovaní borci Dymytry.

Sledujte i náš facebook a youtube kanál, aby vám příště nic neuniklo ;-)

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page