top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Upocené modelky dřely s Dogou v montérkách uprostřed oceláren


Sexy čtyřka mladých děvčat si v roztrhaných tričkách a kalhotách vyzkoušela, jaké to je dřít jako brusič, svářeč nebo kovář. Rockeři z kapely DOGA obsadili modelky do svého nového klipu „Fabrika rock’n’rollu“ a rozhodně je nešetřili. V některých případech bylo horko nejen dívkám, ale i lídrovi kapely Izzimu. „Vše bylo opravdové. Svařovalo se, brousilo, kovalo, jiskry létaly do všech stran. I přes lehká zranění, která při natáčení holky postihly, do toho šly opravdu naplno a vůbec se nebály“, přiznal Izzi.

Natáčelo se uprostřed Třineckých železáren za plného provozu. Režisér klipu David Havlena byl při scénách nekompromisní. Modelky tak musely vytrpět i nesnesitelný žár kovářské výhně. „Když jedné z děvčat zrudly žárem ruce, tak si člověk uvědomí, že to opravdu není legrace a jemné prsty a dlaně mladé modelky nevydrží to, co otrlý kovář. Nechtěl jsem ale při scénách žádné doublery. Poznalo by se to. Každý záběr musel vypadat sexy a bez ladných křivek modelky by to nešlo“, objasňuje režisér svůj tvrdý přístup.

Klipová skladba „Farbrika rock’n’rollu“ pochází z novinkového alba DOGY „Hard werk“. Fanoušci na něm najdou i duet s Martou Jandovou „Noc vášňivá“, který zazněl i ve filmu Muzzikanti. Koncem února pak vyráží DOGA na výroční turné Hard werk, na kterém oslaví třicet let na české rockové scéně.

Doga HARD WERK TOUR 2018

2.3. 2018 …………. Ostrava, Bonver Aréna křest CD “HARD WERK”

9.3. 2018 ……...…. Plzeň, Šeříkovka

10.3. 2018 ……….. České Budějovice, KD Vltava

16.3. 2018 ……….. Most, KD Medúza

17.3. 2018 ……….. Mrákov, KD Mrákov

23.3. 2018 ……….. Česká Lípa, KD Crystal

24.3. 2018 ……….. Teplice, klub Hvjezda

29.3. 2018 ……….. Krnov, Klub Kofola

31.3. 2018 ……….. Rožmitál pod Třemšínem, Společenské Centrum

5.4. 2018 ………… Praha, KD Ládví

7.4. 2018 ………… Zábřeh na Moravě, KD Zábřeh

12.4. 2018 ……….. Brno, KD Semilasso

13.4. 2018 ……….. Pardubice, Klub Žlutý pes

14.4. 2018 ……….. Žďár nad Sázavou, KD Žďár

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page