top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Kapela DneskaNe vydala nový videoklip a také nové album


Rocková kapela DneskaNe z Kroměříže vydala svůj v pořadí sedmý videoklip, tentokrát k písni „Znowu Sám“ z nově vydaného alba, které nese název „2020“. Celého natáčení videoklipu se ujal Tomáš Hennel z kapely Criminal Colection, se kterým natočili i videoklip k písni „Úsměv“ v roce 2017, a jsou s jeho prací velmi spokojení. Říkají, že natáčení bylo velmi záživné, zejména proto, že v něm účinkovaly velmi atraktivní ženy, které se ničeho nebály. Také dodali, že během natáčecího dne se vypilo i mnoho lahví Prosecca. Samotná píseň je osobní zpovědí jejich zpěváka. Píseň vznikla v červnu roku 2019 a stala se tak nejmladším výtvorem a zároveň pilotní písní jejich nového alba.

Album „2020“ nahrávali ve studiu Šopa u Standy Valáška. Natáčení probíhalo po dobu jednoho týdne v době prázdnin roku 2019. Nahráli celkem 10 písní a jedno intro. Přestože je album různorodé a obsahuje písně, které tvořili postupně v rámci několika let, myslí si, že i tak je dost celistvé a písně se k sobě dobře hodí. Název „2020“ zvolili proto, že chtěli uzavřít jejich první desetiletou etapu a oslavit tak existenci jejich kapely. Nevěděli však, že rok 2020 bude až tak zlomový, vzhledem k situaci, kterou svět zažívá. Říkají, že by si přáli, aby se situace brzy uklidnila a mohli konečně vyrazit do světa šířit své nové album i ve fyzické formě. V současné době skládají nové písně, a proto doufají, že brzy bude čas na další nové album.

Nový videoklip:

Nové album 2020 k poslechu zde:

header.all-comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

bottom of page