top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Kapela DneskaNe vydává první píseň z nově chystaného alba s názvem „Z krve tvý“


DneskaNe je svižná tříčlenná rocková kapela, tzv. POWER TRIO, které vás uhrane svými energicky zběsilými koncerty doprovázenými mlhovými efekty a důvtipem frontmana.


Před nedávnem vydali skladbu s názvem „Pojď s námi“ jako první ochutnávku z chystaného třetího studiového alba, které ponese název „Z krve tvý“. Bude obsahovat deset zbrusu nových skladeb a tohle je první z nich. K písni „Pojď s námi“ vytvořil Mark Criss Pö (bubeník kapely DneskaNe) i lyrics video. Píseň byla složena v době, kdy kapela procházela krizí jak v osobním, tak kapelním životě. "Text je obrazem toho, co se dělo v naší blízkosti. Nebylo to hezké období, ale zároveň jsme se posunuli dál jako lidé i přátelé".

Další píseň z tohoto alba, kterou kapela vydá někdy na konci srpna, vydá i s profesionálním videoklipem. Samotné album kapela plánuje pustit do světa někdy na začátku roku 2023. Teď je letní festivalová sezóna v plném proudu, ale kapela ani na podzim nelení a vyrazí v říjnu a listopadu na Tour se spřátelenou kapelou Maniac. Tour bude mít dvanáct zastávek, 1. 10. v Ostravě, 7. 10. v Prostějově, 8. 10. v Přerově, 15. 10. v Klatovech, 21. 10. v Brně, 22. 10. v Kroměříži, 29. 10. v Kutné Hoře, 4. 11. v Domažlicích, 11. 11. v Pardubicích, 12. 11. v Jindřichově Hradci, 19. 11. v Zábřehu a 26. 11. v Novém Jičíně, tak neváhejte a jejich Tour určitě navštivte.

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
bottom of page