top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Divokej Bill zavítal na svém letním turné do Hulína


Kapela Divokej Bill se i vzhledem k nejisté festivalové sezoně letos opět rozhodla vyjet na vlastní letní turné s názvem Marathon 2021. Série menších letních koncertů čítala třicet pět zastávek, přičemž tou dvacátou se pak stalo letní kino v Hulíně, kam i v nezvyklém čtvrtečním termínu dorazilo početné množství fanoušků této kapely.


Ti pak mohli shlédnout téměř dvouhodinový koncert svých oblíbenců a zazpívat si s nimi známé oblíbené hity jako Malování, Čmelák, Plakala a spoustu dalších, které přispěly k dobré náladě publika. Dobře naladěná byla i kapela včetně jejich hudebních nástrojů, přičemž v nejlepší náladě byl evidentně frontman Vašek Bláha, až to vypadalo, že si v backstage možná něčím k takto rozšafné náladě přilepšil. To však ale asi nikomu nevadilo a hned zkraje tak díky tomu bylo veselo.

Druhý frontman Štěpán Karbulka pak v průběhu koncertu naopak trochu selhával, zejména v průvodním slovu mezi písničkami, a když už nevěděl, co by říkal, pořád dokolečka jen opakoval po každé písni „Čau, čau, čau.“ Zezačátku to možná bylo trochu vtipné, v druhé půli koncertu naopak spíše už protivné. Reputaci si napravil svým tradičním pliváním ohně a neustálým hecováním publika ke skákání, i když už to taky u něj pohybově logicky není co za mlada a nějaká kila na váze přibyla. A nejenom mu J Toliko asi k postřehům, které mi utkvěly v paměti mimo hudební výkon, který byl od téhle kapely bezchybný a celý koncert byl po této stránce na profesionální úrovni. Zážitek z koncertu pak umocňovala i hezky nasvícená scéna.

Mimo známých hitovek pak Divokej Bill představil i čtyři nové skladby, které na tomto tour, dle vyjádření kapely, testuje na lidech a měly by být předzvěstí nového očekávaného alba. Dle živých ukázek se bude nejspíš na co těšit a téměř všechny se nesly v takových svižných punkových rytmech. Tak snad se brzy dočkáme i jejich studiových nahrávek.


FOTKY Z KONCERTU ZDE!!!

Comentarios


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page