top of page

Všestranná osobnost Daniel Landa vydává novou píseň a vyjíždí na turné


Daniel Landa oslaví 4. listopadu padesáté narozeniny. K nim uspořádal turné Landa Tour 50 a napsal po čtyřech letech novou píseň.

Skladbu s názvem Hoří horizont nahrál s Tomášem Varteckým (kytara), Karlem Maříkem (akordeon), Markem Žežulkou (bicí), Davidem Csengem (baskytara) a Andreou Jiskrovou (housle). Píseň vyjde nejen digitálně, ale i jako CD singl v obale se speciální povrchovou úpravou.

"Balada Hoří horizont je silný protestsong. Jsem zvědav, kolik lidí to v téhle povrchní době vůbec rozpozná," usmívá se tomu skepticky Landa.

Na plánovaných halových koncertech zazní to nejlepší z Landovy tvroby, nebude chybět žádný z největších hitů, které ho provázely po celou jeho kariéru. Koncerty slibují obrovskou energii a pyrotechnické efekty, zpěvák se svojí skupinou bude vystupovat na speciálních pódiích situovaných uprostřed haly. Jako hlavního vokalistu přizval Daniel Landa charismatického představitele hlavní role z posledního nastudování jeho muzikálu Krysař, Přemysla Pálka.

Daniel Landa započal svou hudební dráhu v divoké skupině Orlík, která se po vydání svého druhého alba raději rozešla a Landa od té doby vystupuje jen jako sólový umělec. Na svém kontě má nespočet ocenění v anketách popularity a Zlatých, Platinových a Multiplatinových desek. Jako muzikálový autor debutoval s Krysařem, zatím poslední muzikál, který napsal, je Klíč králů. Jako herec se objevil ve výrazných rolích např. ve filmech Černí baroni a Proč?. Jeho poslední filmovou rolí byl Alex v jeho filmu Tacho a v televizi postava Emanuela Moravce v díle Den po Mnichovu ceněného cyklu České století.

DANIEL LANDA Tour 50

24.10.2018 – Bratislava, Zimní stadion Ondreja Nepelu

27.10.2018 – Brno, DRFG Aréna

29.10.2018 – Ostrava, Ostravar Aréna

31.10.2018 – Pardubice, ČSOB Pojišťovna arena

02.11.2018 – České Budějovice, Budvar Aréna

04.11.2018 – Praha, Tipsport arena

Vstupenky na www.landa50.cz

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:
NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

341131850_615806986715575_8210125174780858514_n.jpg
bottom of page