top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Cocotte Minute vydávají EP Zllá láska a vyrážejí na Ragnarock´n´roll tour


Cocotte Minute posledním videosinglem Milujem se čím dál víc právě dokončili dlouho očekávané třípísňové EP Zllá láska. Nu-metaloví šansoniéři předchozími singly Řeka a Černý šaty dokázali, že se právě nacházejí ve svém vrcholném období.

Pro Cocotte Minute (i mnohé fanoušky) překvapivý cover postkomunistického hitu Milujem se čím dál víc je dokončení dva roky intenzivní práce na EP Zllá láska. "I když jsou to pouze tři písně, nechali jsme na tom projektu opravdu stovky hodin práce a statisíce korun za studia a klipy. Věříme, že Zllá láska je něco, co nás již teď posunulo o další level, a doufáme, že to tak bude vnímat i publikum," stojí si za svým frontman Martin Zeller. Kompletní EP vyjde v druhé polovině října na streamovací službě Spotify.

Singl doplňuje působivý klip, který přináší příběh o lásce v post-apokalyptickém světě. Režii klipu se opět ujal Jakub Mahdal, který stál i za těmi přechozími, a doplňuje to slovy: „Každý z trilogie videoklipů je silným vizuálním zážitkem. První jsme natáčeli pod vodou, druhý ve skalách v Anglii. Mám pocit, že v tomto závěrečném jsme vytvořili něco výjimečného s postapokalyptickým vizuálem. Sešel se silný příběh, skvělé herecké výkony a experimenty s umělou inteligencí, která pomohla dokreslit post-apo prostředí."

Zeller vysvětluje, proč se rozhodli jako třetí píseň připravit cover známého hitu: "Všechny tři písničky jsou o lásce. Každá jí zpracovává z úplně jiné perspektivy. Dvě přechozí jsme si napsali sami. Milujem se čím dál víc je již existující lovesong a zároveň megahit, ale taky tak trochu naše guilty pleasure. Takže prostě láska na druhou."

Všechny písně naživo zazní pouze na zimním Ragnarock´n´roll tour, na které Cocotte Minute vyráží již 13. října společně s paganfolkovým překvapením roku Deloraine. Informace a vstupenky na jednotlivé štace k zakoupení v síti smsticket.cz

TURNÉ:

13.10. OLOMOUC (S KLUB)

14.10. OSTRAVA (BARRAK)

3.11. VYSOKÉ MÝTO (M-KLUB)

4.11. HAVLÍČKŮV BROD (OKO)

10.11. ČESKÉ BUDĚJOVICE (FABRIKA)

16.11. LIBEREC (BUNKR)

24.11. ČÁSLAV (HOTEL GRAND)

25.11. TEPLICE (KNAK)

1.12. TŘEBÍČ (ROXY)

2.12. BRNO (PRVNÍ PATRO)

3.12. PLZEŇ (POD LAMPOU)

9.12. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (NA DVORKU)

14.12. PRAHA (LMB)

コメント


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page