top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

FOTOREPORT: Traktor provedl druhý tah na Šachoffnici v Prostějově

Zcela zaplněný Společenský dům v Prostějově viděl skvělou show v podání stále více oblíbenější kapely Traktor. Ta pokračuje se svým turné Šachoffnice Tour, které započala na jaře většinou ve velkých sportovních halách. Na podzim vyjela i do menších sálů a šňůra nese podtitul II. tah. Řada věcí je oproti jarní části turné ještě více vyšperkovaná, scéna s dokonalým light designem hraje všemi barvami a okem fotografa byla radost se na to skrze hledáček dívat a hledat vhodné okamžiky. Na rozsáhlou fotogalerii z tohoto vydřeného koncertu se proto můžete nyní podívat.

Prostějovský koncert kapely Traktor si samozřejmě užili i fanoušci a to nejen díky skvělé podívané, ale samozřejmě i díky výkonu muzikantů. Oproti jarnímu turné (report ze Zlína ZDE) bylo nyní pár věcí změněno i co se týče playlistu. Z nového alba pak přibyly písně jako Skála nebo Šaškoffnice, jiné naopak byly vyřazeny. Scéna mi přišla rovněž bohatší o několik světel a v menším sále vyniklo všechno jaksi lépe než ve velké hale. Vůbec ani nevadilo, že v prostějovském sále kapela měla od provozovatele zakázané ohnivé efekty. Ono už je na české scéně všeobecně nějak "přeohňováno" a přitom to někdy ani není potřeba. Traktor si tentokrát vystačil i s menšími pyro efekty, jakou jsou výbuchy a proudy jisker, vše ostatní vynahradila světla a velká LED stěna ,opět vyvedená efektně do šachových políček. Traktor zkrátka v současnosti předvádí rockovou show na špičkové úrovni.

Fotky brzy také na Facebooku musicreport.cz

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page