top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Svatováclavské slavnosti se i přes nevlídné počasí opět vydařily


Ačkoliv by deštivé a chladné počasí posledních dní vybízelo zajít si za hudebním programem spíše už do uzavřených prostor klubu či kulturního domu, našlo si v sobotu cestu na kroměřížské výstaviště Floria více než tři tisíce lidí, aby si užilo nejspíše poslední hudební festival pod širým nebem v tomto roce. Již čtvrtý ročník Svatováclavských slavností se v Kroměříži těší velké oblibě, o čemž přesvědčila i letošní návštěvnost. Organizátoři byli připraveni i na mokrou variantu festivalu, kdy bylo připraveno několik velkokapacitních stanů a přístřešků, nicméně v průběhu dne naštěstí déšť ustal a tak si lidé mohli naplno užít vystoupení svých oblíbených hvězd přímo před podiem. Teplé oblečení však bylo potřeba.

Jako první přijela rozehřát publikum do Kroměříže skupina Argema, kterou měl následovat zpěvák Kamil Střihavka. Ten se však ze zdravotních důvodů na poslední chvíli omluvil, ovšem poslal za sebe celkem adekvátní náhradu v podobě svých kamarádů Michala Pavlíčka a Viléma Čoka. V první polovině vystoupení si tak publikum mohlo užít virtuozity kytarového mistra Michala Pavlíčka, s Vilémem Čokem za mikrofonem pak dali vzpomenout na slavné písně z éry Stromboli či Pražského výběru, což jistě potěšilo nejednoho bigbítového pamětníka.

O něco více však již dostala fanoušky do varu oblíbená formace Walda Gang a to nejen svým energickým a zábavným vystoupením, ale i s pomocí řady ohňových efektů, v jejichž blízkosti rozhodně zima nebyla.

Skvěle roztančila publikum i kapela Mandrage, která měla vystoupení postavené na většině svých radiových hitovek jako např. Hledá se žena, Šrouby a matice, Mechanik a spoustě dalších. O samotný závěr večera se pak postaral známý herec a zpěvák Jiří Macháček se svou kapelou Mig 21. Ten se pro změnu na zahřátí a rozhýbání publika podílel mimo jiné i vyvoláním několika mexických vln, které oběhly celé výstaviště snad ve všech směrech a společně s hitovkami jeho kapely snad nenechaly nikoho chladným ani v pozdních nočních hodinách.

Kromě hudebních taháků byl připraven i doprovodný program pro děti i dospělé, nechyběla ani bohatá nabídka pokrmů a piva, odměnou pro příchozí pak byla i tzv. šťastná hodinka, během níž se točilo pivo zcela zdarma.

FOTOGALERIE Z FESTIVALU ZDE!!!

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

bottom of page