top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Špičky české hudební scény zahrají v Summer Arenách po celé republice. Vystoupí Kabát, Chinaski, Luc

Unikátní projekt s názvem Summer Arena se zastaví v šesti krajských městech, zprostředkuje něko-lik desítek koncertů, během kterých se vystřídá osm interpretů. Koncerty se vždy odehrají v atraktivním kulturním areálu, který postupně vyroste ve všech městech, tedy v Jihlavě, Brně, Ostravě, Plzni, Praze a Liberci. Na podiu se pak každý den vystřídá jeden z umělců. Návštěvníci se mohou těšit na Kabát, Lucii, Daniela Landu, Chinaski, V. Dyka & B-Side Band, Čechomor, Annu K. nebo Wanastowi vjecy. V rámci Aren zazní také koncertní verze muzikálu Děti ráje. Série akcí začne 22. 7. v Jihlavě vystoupením skupiny Čechomor a zakončí je kapela Kabát 19. 9. v Liberci.

Pořadatelem akce jsou agentury Glanc, Pink Panther Agency, BrainZone, Blackstar Media ve spo-lupráci s Live Nation CZ, které tento open air operativně připravily jako reakci na aktuální situaci, kdy je omezen počet návštěvníků. „Jde především o snahu, v této pro kulturu velmi nelehké době, vyslat signál. Znamení, že se něco děje a že špičky české hudební scény jsou schopny se dohod-nout a odehrát i menší koncerty pro omezený počet lidí,“ uvedl Radek Havlíček za pořadatele.

Summer Areny budou vybaveny tou nejlepší dostupnou technikou, jaká je za běžných podmínek k dispozici jen pro velké zahraniční interprety a špičkové české eventy. Areny se pak po každém hudebním bloku budou stěhovat o město dál, jako běžné kapelní turné. Velkoryse navržené pro-story budou samozřejmě splňovat všechna aktuální nařízení MZČR a z toho vyplývající veškerá hy-gienická opatření. Areny budou mít rozlohu osm tisíc metrů čtverečních a jejich kapacita bude dva a půl tisíce lidí. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v sítích TicketLIVE a Ticketportal.

Organizátoři se zaměřili také na občerstvení. Součástí mobilní arény bude designová restaurace s barem nebo prostorné stany. „Je připraveno nadstandardní vybavení a servis, které neodpovídají běžným zvyklostem. Naší snahou je, aby to byl nejen kulturní zážitek, ale také gastronomický. Máme dostatečnou kapacitu stanů, kde mohou návštěvníci daného koncertu, i v případě nepříz-ně počasí, v klidu a pohodlí strávit čas před a po koncertě,“ doplnil Havlíček.

Detailní program s přehledem měst najdete na: https://summer-arena.cz/vstupenky-a-program

ความคิดเห็น


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page