top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

SOUTĚŽ o vstupenky na Slavnosti piva pod komínem 2019

Na naší facebookové stránce musicreport.cz byla nyní spuštěna soutěž o dvoudenní vstupenky na Slavnosti piva pod komínem 2019, kterých je musicreport.cz mediálním partnerem.

Jak jistě víte, přinášíme vám nejen z tohoto festivalu různé videoreporty a rozhovory s kapelami. V letošním reportu ze Záhlinic dáme jedinečný tazatelský prostor i vám, fanouškům!

Vašim soutěžním úkolem tedy bude: 1) Zvolit si z programu festivalu jednoho interpreta a vymyslet vlastní dotaz, který byste mu chtěli během rozhovoru položit. Ten napište do komentářů pod příspěvek na facebooku a nezapomeňte uvést, pro koho je určený. 2) Být fanouškem facebookové stránky musicreport.cz Soutěž ukončíme v pondělí 13.5. 2019 a vybráni budou tři tazatelé, kteří získají dvoudenní lupen. Pokud to bude možné, pokusíme se zařídit, aby si mohli VÍTĚZOVÉ POLOŽIT VLASTNÍ DOTAZ SVÉMU OBLÍBENCI OSOBNĚ, popř. zprostředkujeme alespoň krátké setkání s hvězdou na nějakou tu fotku :-)

Těšíme se na vaše nápady!

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page