top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Festival Rock In Kroměříž přilákal tisíce rockerů


Nových festivalů v naší republice každoročně stále přibývá. Některé jsou úspěšné více, jiné méně. Jedním z těch, který má už od prvního ročníku díky vysoké návštěvnosti našlápnuto k úspěšné tradici by mohl být i festival Rock In Kroměříž, který se konal 25. Května na kroměřížském výstavišti. O vysokou přízeň několika tisíc rockových fanoušků se postaralo nejen slunečné počasí, ale především hvězdné obsazení této akce.

Hudební program probíhal na dvou podiích. Na tom hlavním zahájila odpoledne legendární kapela Katapult s Oldou Říhou v čele a dala tak zavzpomínat na své známé fláky. Po nich už vystupovaly současné rockové hvězdy. Odpoledne řádně rozproudila fanoušky kapela Harlej, přitvrdil následující Arakain a představil svou novu desku Jekyl a Hyde, ze které i něco málo zaznělo a kapela Škwor už si mohla užívat nastupující tmy a s ní využít i své světelné a pyro efekty. Vrcholnou show pak předvedla kapela Rybičky 48, při které létaly vysoké ohně nejen z připravených plamenometů, ale i z kytar samotných muzikantů, až museli být při jejich koncertě připraveni i hasiči po stranách podia.

Druhá stage byla určena především pro regionální kapely. Zde předvedly svůj um party jako Hanz´s Fuckers, Paradox, Dayoff nebo DneskaNe. Ta však trochu doplatila na to, že hrála v čase, kdy začínalo hokejové semifinále českých hokejistů a většina lidí se tak raději tísnila před připravenou velkoplošnou obrazovkou, kde vládla atmosféra, jako na zimním stadionu. Výjimkou mezi domácími kapelami pak byli pražští Cocotte Minute, kteří by si možná zasloužili hrát i na hlavním podiu, ale i přesto dokázali se svými fanoušky udělat nejbouřlivější atmosféru na této vedlejší scéně. O závěrečné vystoupení celé akce se pak postarala místní zábavová kapela Polygon a po půlnoci už se rockeři mohli trousit domů s pocitem skvěle prožitého festivalu.

Na Rock In Kroměříž jsme taktéž byli i s kamerou a tak se můžete těšit na rozhovory téměř se všemi vystupujícími hvězdami. Již brzy v našem Festivalovém speciálu.

Fotky rozdělené po jednotlivých kapelách najdete i na facebooku musicreport.cz!!!

Kommentare


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page