top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Kapely zakázanÝovoce & Koblížci vyráží na Opuštěný děti tour, ke kterému vypustily nový singl a klip

Punk-rockový matadoři zakázanÝovoce a někdejší Objev roku kapela Koblížci vyráží na společné turné. Během necelých šesti týdnů zavítají do tradičních klubů po celé České republice, kam přivezou společnou novou píseň „Opuštěný děti“, na kterou právě vydali videoklip.

Je tomu více než deset let, kdy kapely zakázanÝovoce a Koblížci sdílely jedno pódium. Osud tyhle dvě party svedl opět dohromady, i přestože se v posledních letech u obou skupin odehrálo několik zásadních zvratů. Koblížci se loni v září po dlouhých pěti letech vrátili zpátky na scénu, kdy téměř vyprodali pražskou Lucernu. Pauza kapele prospěla, což dokazuje několik úspěšných vydaných singlů během posledního roku a také nové album, které vychází v listopadu. U kapely zakázanÝovoce žádná pauza sice neproběhla, ale v posledních osmi letech si skupina prošla několika personálními změnami. Ty letos na jaře nakonec svedly zpátky k sobě dva zakládající členy Jardu Yarise Sládečka a Štěpána Soukupa, který se po čtyřech letech vrátil ze sólové dráhy. Comeback kapela oslavila novým singlem a videoklipem Horký maliny a v létě překročila jako jedna z mála kapel v Čechách 100.000 posluchačů měsíčně na digitální platformě Spotify.


Koblížci na turné představí svoje nové album Červená je punk, na kterém najdete i nejnovější vydaný singl Opuštěný děti. Původní text písně má na svědomí Josef Josie Vařeka, frontman kapely Koblížci, který chtěl písní upozornit na problematiku opuštěných dětí a odloučených rodin. Společně obě kapely na toto téma natočily i videoklip a Josie k tomu dodává: „Ve videoklipu je vyobrazena ta prázdnota, kterou máme v sobě všichni, co jsme z nekompletní rodiny.“ Druhou sloku textu dopsal frontman zakázanÝovoce Yaris, který se ujal také druhého hlavního vokálu.

Novinku si můžou fanoušci poslechnout i naživo na připravovaném Opuštěný děti tour, které odstartuje už 11. listopadu. Poslední koncert proběhne 21.12. v pražském Rock Café, kde frontman kapely zakázanÝovoce Yaris oslaví také svoje 40. narozeniny.

Vstupenky na turné jsou k dostání na GoOut.

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
bottom of page