top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

VIDEO: "Koronavirový" SPECIÁL

...aneb Co dělají čeští rockeři v karanténě?!

Doposud jsme pro vás tvořili spíše Festivalové speciály a videoreporty z vybraných koncertů, ovšem v této nejisté době, kdy se na žádný koncert a možná ani na festivaly dlouho nejspíš nepodíváme, jsem vám chtěl zprostředkovat alespoň nějaký kontakt s vašimi oblíbenými muzikanty.

Rozhodil jsem proto pár otázek mezi české rockery a nyní se můžete podívat na ty, kteří k videorozhovoru pro musicreport.cz svolili. A věřte, že je to pěkná sestavička, kterou by snad žádný pořadatel fesťáku nepohrdl. Mrkejte na video, možná se dozvíte i nějaké novinky, uslyšíte jak nám šlapou Kabáti a také pár povzbuzujících vzkazů. Video můžeš nasdílet a když dáš Like naší stránce musicreport.cz na Facebooku, neunikne ti ani možné pokračování.

Comentários


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
bottom of page