top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

"KORONAVIROVÝ" SPECIÁL - 2.DÍL

Doba koronavirová bohužel stále trvá. Festivaly nám definitivně vláda zrušila a tak nám nezbývá nic jiného, než točit s muzikanty rozhovory jen na dálku do těchto "koronavirových" speciálů. Snad to nebude trvat dlouho!

Nyní vám tedy přinášíme pokračování s umělci, na které se nedostalo v prvním díle a od mnohých se mimo jiné dozvíte, co nového pro vás fanoušky chystají, když momentálně nemohou vystupovat veřejně.

Na stejné tři otázky jako v minulém díle nám odpovídali např. Lou Fanánek Hagen a Ing. Magor z kapely Tři sestry, Miloš Meier z Dymytry, Petr Janda z kapely Olympic a taky členové kapel Harlej, Trautenberk, Morčata na útěku, Forrest Jump nebo Komunál. Tak hezkou podívanou a když se vám to bude líbit, tak video sdílejte, lajkujte a tak dále, však to znáte ;)

Video také na facebooku musicreport.cz

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

bottom of page