top of page

Spojení smyčcového tria Inflagranti s rockerem Josefem Vojtkem nemá chybu


V pořadí třetím adventním koncertem v programu kroměřížského Domu kultury bylo vystoupení dámského smyčcového tria Inflagranti, které jako host na právě probíhajícím předvánočním turné doprovází rockový a muzikálový zpěvák Josef Vojtek, známý spíše jako frontman kapely Kabát.

Zcela zaplněný divadelní sál zažil v této hudební společnosti skvělý večer. Trio Inflagranti, podpořeno o jistou doprovodnou kapelu v zádech, nejprve zahájilo koncert ve vánočním duchu prostřednictvím několika známých koled, které odehrálo ve svém originálním provedení a poté předvedlo i mnoho slavných melodií z klasiky, rocku i popu. Slyšet tak byly skladby od Vivaldiho přes Metalliku nebo Queen. Tři půvabné dámy dokázaly na podiu skvěle prodat nejen svou ženskost a hudební nadání, ale během koncertu zvládaly i tančit a zpívat a vtipně v pauzách pobavit publikum. V podobě zpěváka Josefa Vojtka pak na podium zároveň vstoupilo i velké charisma a jeho účast na tomto koncertě byla pomyslnou třešničkou na dortu. Kdo čekal hity kapely Kabát, měl smůlu. Vojtek totiž zpíval převážně písně ze známých muzikálů, ve kterých vystupoval a prokázal, že je vynikajícím zpěvákem. Během své kariéry ušel opravdový kus cesty a ti, kdo jej znají jen jako tvrdého rockera možná byly překvapeni, jak dobře umí se svým hlasem pracovat. Z jemných poloh plynule přecházel do drsnějšího, pro něj charakteristického chrapláku a na podiu působil velmi sebejistě. Ukázal se také jako skvělý bavič, když publikum mnohokrát rozesmál svými prupovídkami a obzvlášť při jeho dialozích s kapelou Inflagranti bylo v sále hodně veselo. Zážitkem však bylo hlavně jejich společné hudební vystoupení a to bylo takřka bez chyby. Toto spojení evidentně funguje a přináší profit oběma stranám. Diváci byli toho večera evidentně spokojeni. S kroměřížským publikem se pak rozloučili hitem Hallelujah od Leonarda Cohena s českým textem.

Fotky:

 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:
NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

341131850_615806986715575_8210125174780858514_n.jpg
bottom of page