top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

“Pro tohle my žijem”, hlásají GATE Crasher v klipové novince Jako vlci


Dva roky po vydání desky “mrazení” brňáci GATE Crasher servírují další pecku ze své dílny a rovnou se vší parádou - novinka Jako vlci vypráví o síle komunity každého z nás a do světa přichází rovnou v klipovém zpracování, kde se na výsledku podílel 30ti členný komparz.


Skladba Jako vlci je první vlaštovkou z nového materiálu brněnských rockerů, jehož přípravu kapela již na jaře oznámila. Tématicky se točí kolem komunit, nejen těch hudebních, a vyzdvihuje vnitřní sílu a energii, kterou nám taková komunita dodává. Natáčení klipu se ujalo, u GATE Crasher již tradičně, osvědčené studio Creative Works, ale tentokrát bylo vše opět trošku jinak - realizace probíhala v “šibeničním” termínu, kdy bylo třeba dát dohromady početný komparz a každého “herce” předem důkladně připravit. “Myšlenka klipu byla taková, že písnička je o hlavně lidech, ne o nás. Proto jsme se rozhodli, že to musí být právě ti ostatní, kdo ji budou v klipu zpívat. Což ovšem vyžadovalo důkladnou přípravu - všichni zúčastnění museli ještě nevydanou a v tu dobu nesmíchanou písničku znát nazpaměť. Proto jsme jim ji museli doručit s předstihem, spolu s varováním “přísně tajné”, aby nám někam neutekla ještě před vydáním…” popisuje nadšeně frontman Ondra.


“Navíc tu byla nutnost pestrosti jednotlivých “rolí”, což byl taky celkem oříšek. Naštěstí máme ale skvělé fanoušky a přátele, kteří do toho s námi šli a celé umožnili realizovat. Za to jim od nás patří opravdu obrovské poděkování. Bez nich bychom to nedali…” doplňuje basák Macek.

GATE Crasher v rámci #leto2022 právě brázdí vody domácích festivalů. Vidět je můžete až do září na řadě míst, včetně hlavní scény vizovického Masters of Rock 2022.  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

bottom of page