top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

FESTIVALOVÝ SPECIÁL: Slavnosti piva pod komínem 2019 (1.díl)

S neplánovaným zpožděním, zapříčiněným nemalými technickými potížemi, vám přinášíme další náš letošní Festivalový speciál ze slíbených Slavností piva pod komínem 2019. Festival byl opět dvoudenní a jelikož jsme natočili materiálu celkem dost, rozhodli jsme se rozložit tento videoreport taktéž do dvou částí podle festivalových dnů.

První díl by se dal nazvat i takovou "hospodskou talkhshow", neboť jsme se u záhlinického piva s muzikanty trochu více rozvykládali! Do našeho improvizovaného studia v útrobách pivovarské hospody přijali pozvání členové kapel Hanz´s Fuckers, Traktor a Alkehol a povídali jsme si s nimi o všem možném. Došlo samozřejmě i na několik otázek od fanoušků z naší facebookové soutěže a věříme, že se u sledování videa budete bavit stejně dobře, jako jsme se letos my bavili u jeho natáčení.

Kromě rozhovorů dojde samozřejmě i na sestřihy z koncertů zmíněných kapel a v závěru se dostane i na kapelu Walda Gang, jejíž vystoupení nám neplánovaně pomohl natočit i její frontman Miro Šmajda. Dobře se bavte, sdílejte, lajkujte, komentujte, za odezvu budem rádi!

V příštím díle se mrkneme na druhý den festivalu Slavnosti piva pod komínem 2019. Sledujte i náš facebook nebo youtube kanál a nic vám neunikne!

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

bottom of page