top of page

FESTIVALOVÝ SPECIÁL - Rock In Kroměříž

Přinášíme vám první letošní videoreport z letních festivalů. V našem Festivalovém speciálu se podíváme na atmosféru nového festivalu Rock In Kroměříž, který se konal na konci května (report a fotky ZDE!) V něm vám nabídneme mimo několika sestřihů zde vystupujících kapel i rozhovory se členy skupin Harlej, Arakain, Škwor nebo Rybičky 48 a možná se od nich dozvíte i několik novinek z jejich táborů.

V příštím Festivalovém speciálu se podíváme na Slavnosti piva pod komínem 2019. Sledujte náš facebook nebo youtube kanál a nic vám neunikne.

 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:
NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

341131850_615806986715575_8210125174780858514_n.jpg
bottom of page