top of page

Koncert Dogy na Unplugged Pub Tour v Otrokovicích s atmosférou skvělé soukromé párty

Kapela Doga se rozhodla letos na podzim k poměrně netradičnímu turné. Na to, že tihle tvrdě znějící rockeři umí zahrát skvěle i akusticky, si už jejich fanoušci zvykli z předešlých let a jejich unplugged turné byla v minulosti velmi úspěšná a oblíbená. Že však vymění kluby a koncertní sály za hospodská a restaurační zařízení a pojedou v nich celou podzimní šňůru, to tu ještě nebylo. My jsme navštívili v pořadí třetí koncert na domácí půdě v Otrokovicích v místním Harley Pubu a koncert to byl velmi zdařilý.


Záměrně píšu na domácí půdě, neboť tohle turné odstartovalo čtyřmi koncerty už v půlce října na území USA, kde Doga zužitkovala své kontakty z předešlého natáčení videoklipu k písni Route 66. Letos se tam opět vrátila i s řadou svých fanoušků, aby zde právě tyto koncerty odehrála a natočila i další videoklip k písni Tohle je dobrý. Kapela tedy přijela obohacena o další zážitky a své čerstvé dojmy nám kluci v Otrokovicích sdělili i na kameru v rozhovoru, který aktuálně připravujeme.

Podobnou atmosféru z amerických koncertů chtěla kapela přenést i do našich hospod a záměrně si vybrala takové, které jsou svým prostředím nějak specifické. Harley Pub takovým podnikem určitě je. Pěkné nové prostředí, vyloženě motorkářská hospoda, která ve svých útrobách skrývá i muzeum motocyklů Harley Davidson a dalších americkcých skvostů. Bonusem je i vlastní minipivovar a jeho produkty mi osobně celkem šmakovaly. Nevýhodou však bylo umístění kapely do rohu restaurace, kdy ve výhledu na scénu mnoha přísedícím vadil zděný pilíř a proto si řada z nich musela stoupnout před kapelu, aby to pro ně nebyl jen poslech na dálku. No a čím více lidí stálo před kapelou, zaclánělo pak i těm sedícím, takže ve druhé půlce koncertu už to byl spíše klubový koncert na stání, kdy lidé pařili, což však naopak přispělo k celkově lepší atmosféře. U téhle muziky se holt sedět moc nedá a ačkoliv byly hity Dogy přednášené akusticky, byl to pořád nářez.

My už jsme řadu takovýchto jejich komornějších koncertů v minulosti zažili např. na Dovolených s Dogou, kdy se hrálo v různých hospůdkách či ve vinném sklípku a díky tomuto koncertu na Pub Tour jsme mohli zavzpomínat na staré dobré časy, neboť atmoška byla podobná. Doga dala zavzpomínat i skvěle poskládaným playlistem, v němž se objevily i starší a dlouho nehrané pecky jako např. Torpédo nebo Blázni s rachotící adresou. Zařazeno mohlo být i mnoho pomalejších písní, které Doga běžně na koncertech nehraje, což byly mimo jiné Málo vím, Tak proč se to ztrácí, Dá se říct nebo Stíny. Akusticky původně nahrané pecky jako Máš vůni tequily, Až jednou slunce nevýjde, Camarro nebo Vím jak bolí na unplugged tour zkrátka zaznít musely a musely tu zaznít i zásadní hitovky včetně Poletuju, Nejsi nevinná, Jsem trochu divnej či aktuální Route 66. Vhodným obohacením pak bylo přizvání doprovodného houslisty, který s Dogou odehrál asi deset písní a dodal jim pěkné aranže. Celý koncert trval více jak dvě hodiny přičemž byl vhodně rozdělen v půlce krátkou přestávkou na občerstvení, WC, cigaretu, pokec a podobně. Zkrátka pohodový večer a žádné tlačení na pilu.

Přestože se koncert odehrával v komornějším prostředí restaurace, Doga určitě nic neodflákla a podala profesionální výkon, odpovídající letitým zkušenostem těchto muzikantů. Fanoušci jim k tomu vytvořili vynikající atmosféru, obsluha restaurace fungovala taktéž nepřetržitě, takže symbióza téměř dokonalá. Kdo chce zažít atmosféru podobnou soukromé párty se svou oblíbenou kapelou, určitě by měl některý z nadcházejících koncertů Unplugged Pub Tour letos ještě navštívit.


FOTOGALERIE Z KONCERTU ZDE!!!


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:
NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

341131850_615806986715575_8210125174780858514_n.jpg
bottom of page