top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

FOTOREPORT: Debustrol potěšil metalové fanoušky v Kroměříži


Největší českou thrash metalovou legendou je bezesporu kapela Debustrol, která letos slaví již úctyhodných třiatřicet let na scéně. Na počest tohoto výročí vyrazila zkraje roku 2020 na turné s názvem 33 let Antikrista, čítající patnáct zastávek. Tou závěrečnou byla poslední únorovou sobotu právě Kroměříž a její hudební klub Slady.

Jako host zde vystoupila i téměř domácí kapela Hanz´s Fuckers z Hulína a svým skvělým výkonem potvrdila svůj stále se zlepšující progres. (rozhovor s touto kapelou očekávejte již brzy na musicreport.cz).

Debustrol pak potvrdil svoji jedinečnost na české metalové scéně a nekompromisní tvrdou muzikou ve zběsilém tempu od začátku až do konce koncertu drtil ušní bubínky všech přítomných fanoušků, kteří si na ni rádi zatřepali hlavami. Kapela zahrála průřez celou svou kariérou od ranných alb až po to poslední a nemohlo chybět ani řádění frontmana Kolinsse s motorovou pilou, jejíž zvuk je zakomponován do písně Přerushit. Debustrol připravuje z tohoto turné i obrazový záznam na DVD, které se natáčelo jen týden před kroměřížským koncertem v pražském Paláci Akropolis, takže se fandové téhle tvrdé bandy mají brzy na co těšit.

FOTOREPORT:

Debustrol:

Hanz´s Fuckers: