top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

ABSOLUT DEAFERS se vrací na scénu a čeká je koncertní rok


Skupina ABSOLUT DEAFERS se po pětileté pauze vrací na pódia a oslaví 1000 odehraných koncertů. V květnu se představí na Dolany Festu v Dolanech u Klatov a v červenci například na festivalu Masters of Rock.


První show se odehraje kapela v Dolanech. „Na blížící koncerty se těším. Fanoušci budou mít určitě velké očekávání a na nás je, abychom je nezklamali a odvedli stoprocentní výkon,“ říká nováček v sestavě ABSOLUT DEAFERS, baskytarista Pavel Zábojník.

Mezi další nová jména v kapele patří bubeník David Dušek, kterého oslovil Jirka Czyž. „Absolut pro mě byla profesionální kapela, která hrála ty největší akce, tak to pro mě byla výzva a obrovská odpovědnost, ale ustál jsem to a věřím, že fanoušci nebudou zklamaní,“ říká. Pavla Zábojníka do skupiny naverboval kytarista Radek Sněhota. Ten byl v muzikantském důchodu, když mu druhý kytarista Jiří Czyž navrhl, jestli se nechce vrátit do ABSOLUT DEAFERS. Moc se mu tehdy nechtělo, ale dnes nelituje ani chvíli. „Upřímně jsem netušil, jak mi kluci chyběli a také zažívám úžasná setkání po letech, se všemi známými muzikanty a lidmi tzv. od muziky. Také jsem v tichém úžasu, že se vrátil celý tým kapely a spolu s námi se pustil do práce,“ dodává. Na pozici zpěváka se mohou fanoušci těšit na Jana Jaška, který se bude střídat s Kamilem Řezáčem.

 

Kapela ABSOLUT DEAFERS se tak letos vrací po pětileté pauze a prozrazují, že připravují speciální show. Kromě Dolany Festu zahrají například na akcích, jako je Slánský tuplák, Votvírák nebo Masters of Rock. „Těším se na fanoušky, na ty skalní, bez kterých by koncert nemohl začít a těším se, že si to společně užijeme. Rok 2025 už máme ze 70% vyprodaný, takže to už bude obvyklá jízda na plný plyn,“ uzavírá Radek Sněhota.

 

ABSOLUT DEAFERS se v původní sestavě dali dohromady v roce 2007 a o čtyři roky později vydali své první Live CD + DVD s názvem THROUGH 10,000 HOLES a na podzim poté jeli turné s kapelou Vitacit a Láďou Křížkem. V roce 2012 si je jako předkapelu vybrala skupina Arakain a po jejich boku pak jeli i několik let poté. ABSOLUT DEAFERS v roce 2013 vydali album Zrození a v únoru 2016 spatřilo světlo světa CD Himaláje v nás.


Více info na: www.absolut-deafers.cz

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page