top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

TRAUTENBERKOVA OBÝVÁKOVÁ JUCHPARÁDA aneb Z HALY AŽ NA VÁŠ GAUČ aneb MYSLIVECKÝ BÁL BEZ MYSLIVCŮ


Ke svému prvnímu koncertnímu live streamu zve rockové fanoušky i kapela Trautenberk. A nejsou to žádní troškaři. Koncert budou přenášet rovnou ze sportovní haly. Níže pozvánka přímo od kapely:

Čeládko, myslivci, 16.5. 2020 se vám splní sen. Budete moci jakobybýt v Malé sportovní hale v Praze a zároveň při tom doma bzdít do gauče. "No není to skvělé Horste? Je to skvělé!" V osm hodin večer do vás pustíme živý proud v plné parádě a zajucháme si sice bezkontaktně, ale přesto společně. A víte, co je na tom nejkrásnější? Vstupné je dobrovolné a kapacita neomezená. Hujája!

A teď dobrý pozor !!! Vybrané penízky nepůjdou do našich kapec (bohužel...), ale použijeme je na nahrávání nové, chápete dobře, ano, úplně nové desky 🤘🤘 Dobrý, co ?

Takže se 16.máje ve 20:00 naštelujte ke svým monitorům náš facebook nebo youtube profil a dáme si to, jakoby se nechumelilo. Vždyť ono se taky nechumelí. Představíme vám i nový song 😉 Bude to prostě krásné, tak buď u toho. HALALI !

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

bottom of page