top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Píničkář Záviš po roce zahrál opět v Kroměříži


Kníže pornofolku nebo-li písničkář Záviš dorazil po roce opět na Kroměřížsko, aby zde pobavil fanoušky svou originální tvorbou. Poté co strávil den na vepřových hodech v Těšnovicích se přemístil do Kroměříže, kde na něj už čekala zaplněná hudební restaurace Stará masna. Tam již předvedl své plnohodnotné vystoupení, které trvalo bezmála dvě hodiny. Jednašedesátiletý muzikant, vlastním jménem Milan Smrčka, se zde předvedl v dobré formě a sypal své nejlepší písně z rukávu jednu za druhou, jak jej zrovna napadlo. Obdivuhodné je, že celé vystoupení dokázal při tak velkém množství písní odehrát bez jakékoliv textové nápovědy či předem připraveného seznamu skladeb a hraje tak vlastně to, co jej zrovna napadne nebo jak si přeje publikum. Folkové koncerty bývají většinou komornější a také je zde bezprostřední kontakt s diváky. Leckdy tak dochází i ke vtipným dialogům mezi muzikantem a lidmi v publiku a nejinak tomu bylo i na Staré masně. Přítomní se náramně bavili nejen při Závišových nekompromisních písničkách, ale i při čtení jeho veselé poezie, kterou svůj koncert proložil. Je totiž autorem nejen hudebních alb, ale i několika básnických knih.

Několika novinek z jeho tvorby se příznivci dočkají už z jara letošního roku, kdy plánuje vydání další knihy, ale také alba, které tentokrát údajně bude nezvykle v šansonovém duchu, jen za doprovodu klavíru. Několik nových, doposud nevydaných písní zahrál živě i v Kroměříži a zdá se, že se u publika uchytily hned napoprvé.

Video:

Fotky:

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

bottom of page