top of page

VIDEOREPORT - Slavnosti piva pod komínem 2017

Tak je to tady! Poprvé vám přínášíme rozsáhlejší videoreport z festivalu obohacený o rozhovory s vystupujícími umělci. O dojmy i novinky se s námi podělili např. Alkehol, Walda Gang, Desmod, Miloš Dodo Doležal, Fleret se Zuzanou Šulákovou, Traktor nebo Gate Crasher.

Pohodlně se tedy usaďte a připomeňte si atmosféru z nově vzniklého a nutno říci velmi vydařeného fesťáku Slavnosti piva pod komínem v Záhlinicích, který byl jedním z prvních v letošní open air sezoně. Nedostatky nám snad napoprvé odpustíte, za ohlasy, připomínky a komentáře však budeme rádi a do budoucna to zase o něco vylepšíme.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:
NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

341131850_615806986715575_8210125174780858514_n.jpg
bottom of page