top of page

Alkehol a Doga v Olomouci (FOTOREPORT)

Společné turné dvou populárních rockových kapel dorazilo do Olomouce. Ve zdejším S-klubu zahrály party Alkehol a Doga a obě předvedly skvělou show. Nový studiový materiál zatím nemá žádná z nich na kontě, takže se koncerty nesly spíše v duchu výběru jejich největších hitů, přičemž Alkehol v letošním roce slaví 25. výročí svého vzniku, a tak se tzv. "best of" výběr k oslavám přímo nabízí. Dogu čeká kulaté výročí až příští rok, kdy by chtěla vyjet s novým albem, ovšem ani letos své fanoušky ničím nezklame, neboť přiváží mimo jiné krásnou podiovou scénu, vymakanou do posledního detailu. Ovšem pozor, není to nic pro lidi trpící arachnofobií! :)

Pozn.: Většina fotek je z koncertu Dogy, na vystoupení Alkeholu jsme bohužel dorazili až v průběhu, kdy už se ztěží hledalo dobré místo pro focení. Na Alkehol ovšem ještě letos určitě zavítáme!

 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:
NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
Zde může být
vaše
REKLAMA

CHCETE NA TENTO WEB UMÍSTIT SVOJI REKLAMU NEBO UPOZORNIT NA NĚJAKOU SVOJI AKCI???

NAPIŠTE NA MAIL:

musicreport@email.cz

341131850_615806986715575_8210125174780858514_n.jpg
bottom of page