top of page
MOJE TVORBA TAKÉ ZDE:

Divokej Bill, Vašo Patejdl a další zahráli při Kácení máje v Kroměříži


Téměř už letní slunečné počasí, kvalitní hudební interpreti, dobré pivo, příjemné prostředí kroměřížského výstaviště Floria a zábava pro celou rodinu - to byla jistě hlavní lákadla, která zvala k navštívení nového minifestivalu zaštítěného pod názvem Kácení máje, který proběhl v sobotu 28.května. Hlavní hvězdou programu byla úvalská populární kapela Divokej Bill, která vystoupila ve večerních hodinách a celou vydařenou akci svým vystoupením završila.

Již v odpoledních hodinách však návštěvníky začala bavit kapela Premier, následovaná známým slovenským hudebníkem a skladatelem Vašo Patejdlem. Člen legendární kapely Elán předvedl písně jak ze své sólové tvorby, tak i z repertoáru domovské kapely a potěšil tím mnoho příznivců těchto slovenských velikánů. Publikum ocenilo i vystoupení šumperské kapely O5&Radeček, v jejímž repertoáru se rovněž nachází několik známých radio hitů, které dokázaly publikum více rozhoupat i rozezpívat.

Nejvíce se to však podařilo právě až kapele Divokej Bill, při které se skákalo a křepčilo tak, jak se to na takovéto podobné akci sluší. Kapela nastolila už od začátku vystoupení tempo hodné svému názvu a zvolnit se během jejich programu podařilo jen výjimečně. V playlistu nemohly chybět hity jako Čmelák, Malování, Pocit nebo Plakala a svým příznivcům se výběrem skladeb musela určitě zavděčit, stejně jako lahví whisky, kterou v závěru poslal frontman Vašek Bláha do davu. Zazněly i dvě zbrusu nové písně (Tsunami a Utrejch), které Divokej Bill teprve připravuje na novou desku a na letních akcích je hodlá testovat na lidech. V Kroměříži, zdá se, testem prošly úspěšně.

https://www.youtube.com/watch?v=Mvmh6qGB31g

Pořadatelé připravují pro následující měsíce na Florii další hudebně zábavné akce a určitě stojí za to některou z nich navštívit. Areál výstaviště je k takovýmto akcím jako stvořený.

ROZSÁHLÝ FOTOREPORT Z KÁCENÍ MÁJE NAJDETE ZDE!!

Video: Divokej Bill - Malování, Plakala, Unisono

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
 THE ARTIFACT MANIFAST: 

 

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are. Tip: Add your own image by double clicking the image and clicking Change Image.

NEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY: 

Přihlaš se pro odběr novinek:

 SEARCH BY TAGS: 
ponavafest.png
bottom of page